АНГЛІЙСЬКА МОВА

В червні 2015 року школа стала першою серед навчальних закладів Гадяцького району, яка здобула перемогу у міжнародній освітній програмі GoCamp і приймала у себе двох волонтерів з США та Великої Британії у рамках проведення англомовного табору.

До уваги батьків учнів 1-х класів!

Допоможіть вашій дитині зануритись у англомовне середовище, поспівайте та потанцюйте з нею, покажіть свою зацікавленість у вивченні мови з опорою на її носіїв, і, нарешті, почніть вчити англійську мову самі, адже ви просто повинні йти в ногу зі своїми дітьми.

Англійська мова - це офіційна мова міжнародного бізнесу та торгівлі, Інтернету і техніки, науки і мистецтв. 80% ділового мовного простору займає саме вона. Кожен з нас все частіше стикається з нею у спілкуванні з партнерами по роботі і на відпочинку. Англійська мова використовується при заповненні анкет, складання резюме, у діловому та приватному листуванні. Володіння англійською мовою вже не дивовижна навичка, а необхідність. Нині її навчають у дитячих садках, школах, вузах, не кажучи вже про численні курси та тренінги.

Електронний ресурс Helen Doron Song Club YOU TUBE стане Вашим надійним помічником.