АНГЛІЙСЬКА МОВА

В червні 2015 року школа стала першою серед навчальних закладів Гадяцького району, яка здобула перемогу у міжнародній освітній програмі GoCamp і приймала у себе двох волонтерів з США та Великої Британії у рамках проведення англомовного табору.

До уваги батьків учнів 1-х класів!

Допоможіть вашій дитині зануритись у англомовне середовище, поспівайте та потанцюйте з нею, покажіть свою зацікавленість у вивченні мови з опорою на її носіїв, і, нарешті, почніть вчити англійську мову самі, адже ви просто повинні йти в ногу зі своїми дітьми.

Англійська мова - це офіційна мова міжнародного бізнесу та торгівлі, Інтернету і техніки, науки і мистецтв. 80% ділового мовного простору займає саме вона. Кожен з нас все частіше стикається з нею у спілкуванні з партнерами по роботі і на відпочинку. Англійська мова використовується при заповненні анкет, складання резюме, у діловому та приватному листуванні. Володіння англійською мовою вже не дивовижна навичка, а необхідність. Нині її навчають у дитячих садках, школах, вузах, не кажучи вже про численні курси та тренінги.

Електронний ресурс Helen Doron Song Club YOU TUBE стане Вашим надійним помічником.

вул. Степаненка 41, м.Гадяч, Полтавської обл.
Всі права захищені 2017
Створено за допомогою Webnode
Створіть власний вебсайт безкоштовно!