БАТЬКАМ


Керуючись листом Полтавського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти ім. М.В. Остроградського від 05.10.2021 № 01-22/929 «Про проведення дослідження «Удосконалення механізмів публічного управління системою неперервної освіти в умовах інноваційного розвитку суспільства», інформуємо Вас про проведення дослідження «Удосконалення механізмів публічного управління системою неперервної освіти в умовах інноваційного розвитку суспільства», мета якого - покращення якості освіти в контексті системи неперервної освіти.

Опитування проводиться для визначення рівня задоволення соціуму якістю освіти у 8-11 класах на території України.  Анкета представлена у google-формі за поклткання:

https://docs.google.com/forms/d/19QKB3lUk5blTq3TmrFMO32abwV0z4qvJtXujECo8l6o/edit

Шановні батьки! Прохання долучитися до опитування.

Шановні батьки!

   Відповідно до Інструкції з обліку дітей і підлітків шкільного віку, затвердженою постановою Кабінету Міністрів України від 13.09.2017р. №684 "Про затвердження Порядку ведення обліку дітей шкільного віку та учнів",  учні які тимчасово не відвідували школу, подають медичну довідку чи письмове пояснення батьків або осіб які їх замінюють про причину відсутності на уроках.

Домашні завдання у початковій школі

Обсяг і характер домашніх завдань визначається згідно з Державними санітарними правилами і нормами влаштування, утримання загальноосвітніх навчальних закладів та організації навчально-виховного процесу (ДСанПіН 5.5.2.008-01).
У 1 класі домашні завдання не задаються.
У 2-4 класах обсяг домашніх завдань з усіх предметів має бути таким, щоб витрати часу на їх виконання не перевищували:

у 2-му класі - 45 хвилин, 

у 3-му класі - 1годину 10 хвилин,

 у 4 класі - 1 годину 30 хвилин.
Домашні завдання не задаються учням на вихідні, святкові та канікулярні дні. 

вул. Степаненка 41, м.Гадяч, Полтавської обл.
Всі права захищені 2017
Створено за допомогою Webnode
Створіть власний вебсайт безкоштовно!