НАШІ ВЧИТЕЛІ

Директор школи Ковінько Любов Іванівна
Директор школи Ковінько Любов Іванівна
Заступник директора з НВР          Синенко Леся Григорівна
Заступник директора з НВР Синенко Леся Григорівна
Заступник директора з НВР Кононенко Олена Герасимівна
Заступник директора з НВР Кононенко Олена Герасимівна
Заступник директора з НВР Серба Світлана Олександрівна
Заступник директора з НВР Серба Світлана Олександрівна
Заступник директора з НВР Бездудна Світлана Вікторівна
Заступник директора з НВР Бездудна Світлана Вікторівна


Шкільне методичне об'єднання вчителів фізико-математичного циклу

Кирченкова Ольга Миколаївна - вчитель математики та інформатики, керівник ШМО                                                                  Григор'єва Людмила Володимирівна - вчитель математики     Вайнагій Олена Володимирівна - вчитель інформатики       Палінкаш Ніна Іванівна - вчитель математики                                 Сербін Наталія Миколаївна - вчитель математики                    Попович Тетяна Олексіївна - вчитель фізики


Шкільне методичне об'єднання вчителів гуманітарного циклу

Твердовська Людмила Михайлівна  - вчитель української мови і літератури

Король Ніна Василівна - вчитель української мови і літератури

Филь Тетяна Володимирівна- вчитель української мови і літератури

Лукаш Наталія Василівна - вчитель української мови і літератури

Дуван Ірина Анатоліївна - вчитель російської мови і світової літератури 

Калмикова Валентина Аркадіївна - вчитель російської мови  і світової літератури

Кулик Катерина Панасівна - вчитель історії і правознавства

Возниця Людмила Іванівна-вчитель історії і правознавства

Горбенко Володимир Васильович - вчитель музики і образотворчого мистецтва

Шкільне методичне об'єднання вчителів природничого циклу

Репецька Ірина Володимирівна - вчитель біології

Кононенко Олена Герасимівна - вчитель географії і біології

Гусак Віктор Іванович - вчитель географії

Литвиненко Ірина Миколаївна - вчитель хімії

Ковалівська Інна Іванівна - вчитель трудового навчання

Дерев'янко Віктор Борисович - вчитель трудового навчання

Білоцерківець Микола Павлович - вчитель фізичної культури

Білоцерківець Володимир Іванович - вчитель фізичної культури



Шкільне методичне об'єднання вчителів початкових класів

Дяченко Світлана Олексіївна - вчитель початкових класів

Филь Людмила Іванівна - вчитель початкових класів

Капустянська Світлана Іванівна - вчитель початкових класів

Скрипка Валентина Андріївна - вчитель початкових класів

Білоцерківець Лариса Сергіївна - вчитель початкових класів

Лавріненко Тетяна Юріївна - вчитель початкових класів

Калашник Валентина Іванівна - вчитель початкових класів

Зінченко Ірина Миколаївна - вихователь групи продовженого дня

Дерев'янко Ірина Іванівна - вихователь групи продовженого дня

Серба Світлана Олександрівна - вчитель початкових класів

Огризько Ірина Олександрівна - вчитель початкових класів


Шкільне методичне об'єднання вчителів іноземної мови

Данченко Світлана Анатоліївна - вчитель англійської мови

Богомол Юлія Юріївна - вчитель англійської мови

Онищенко Лариса Костянтинівна - вчитель англійської мови,

Чижевська Наталія Іванівна - вчитель англійської мови

Ткачова Ольга Сергіївна - вчитель англійської мови




Соціально-психологічна служба

Галась Наталія Богданівна - практичний психолог

Кравченко Людмила Володимирівна - соціальний педагог



Мироненко Інна Іванівна - педагог-організатор

Шуйська Ірина Олександрівна - асистент вчителя

Акімкіна Олена Валентинівна - асистент вчителя

Кириченко Вікторія Василівна - асистент вчителя

Іваніна Олена Василівна  - асистент вчителя

Шейко Аліна Олексіївна - асистент вчителя