РОБОТА КАФЕДР

24 жовтня 

вчитель англійської мови Ткачова О.С. провела вебінар "Як легко запам'ятовувати будь яку інформацію і як у цьому допоможе ейдетика" на платформі Дистанційної Академії видавництва "Основа". Вона поділилася секретами запам'ятовування, які можна застосовувати не тільки на будь якому предметі, а й у повсякденному житті

На своїх уроках вчителі школи постійно застосовують здоров'язбережувальні технології. Так, вчитель англійської мови Юхименко Ю.М. використовує «Навчання в русі» та різні види вправ для формування правильної постави. Це - гімнастичні вправи, ігри-руханки, пальчикова гімнастика. А також для дітей підбираються такі види вправ, які з одного боку сприяють розвитку мовлення, засвоєння нового лексичного матеріалу, вміння застосувати знання на практиці, і в той же час, які виконуються в русі, тим самим стимулюючи рухову та фізичну активність у дітей.

З метою підвищення пізнавального інтересу учнів до вивчення культури країни, мову якої вони вивчають у 4-А класі вчителем Юхименко Ю.М. був проведений урок на тему «Happy Halloween». Під час уроку учні мали можливість ознайомитись з історією виникнення свята, збагатити свій лексичний запас новими слова з теми, працювали з роздатковим матеріалом, а також дізнались багато нового про символіку свята та традиції його святкування.

У рамках Тижня української мови вчителі школи проводили відкриті уроки:

Король Н.В. - 8-А клас "Другорядні члени речення"  06.11

Твердовська Л.М. - 9-А клас "Складносурядне речення. Розділові знаки у складносурядному реченні" 07.11

Ковінька Л.І. - 7-А клас "Часи дієслів. Теперішній час" 08.11 


У День української писемності та мови вчителі школи розпочали свої уроки читанням віршів про мову. Вони читали вірші улюблених поетів про мову та Україну


У рамках тижня української писемності та мови учні 9-А класу разом з класним керівником Твердовською Л.М. провели відкритий виховний захід "Краса душі, краса любові - найвища на землі краса."
9 листопада, у День української писемності і мови, учителі та учні школи приєдналися до написання Всеукраїнського диктанту.


Перші сходинки до успіху

У сучасному світі неможливо обійтися без знання англійської мови та володіння комп'ютерними навичками. Тож учні 2 А класу роблять перші кроки до успіху, поєднуючи ці два процеси. На уроках англійської вони самостійно виконують інтерактивні вправи, які для них підготувала вчитель Ткачова О. С. на спеціальному освітньому сайті.